0 ks 0.00 €

 UPRAVENÉ 1.7.2016

Správa produktov

 

Pre jednoduchú a prehľadnú správu produktov využívajte filter zobrazený nad ich zoznamom. Nie je problém si pomocou neho zobraziť iba akciové produkty alebo také, pri ktorých ste zabudli nahrať fotografiu.

 

Filter v administrácii produktov

 

Nižšie sa nachádzajú hromadné akcie (mazanie, aktivácia, deaktivácia, presun do kategórie, ...) a exporty (pre Kros Omega, Kika API, Inteo Eshop API, Google Remarketing, ...). Dajú sa využívať v kombinácii s filtrom a/alebo zaškrtnutými políčkami vedľa obrázkov produktov.

 

Hromadné akcie a exporty v administrácii produktov

 

Rýchla voľba pri produktoch

 

Rýchle voľby pri produkte

Pomocou + môžete vytvoriť duplikát. Pridávanie produktov tak bude oveľa rýchlejšie, pretože stačí upraviť rozdielne údaje.

 

Po kliknutí na zelenú fajku sa produkt deaktivuje (prestane sa zobrazovať na stránke) a ikonka sa zmení na červernú bodku. Pomocou nej ho môžete opätovne aktivovať.

 

Prostredníctvom ceruzky upravíte produkt.

 

Červeným X ho vymažete z databázy. Pokiaľ už je súčasťou niektorej objednávky, presunie sa do archívu.

 

Radenie produktov

Ak Vám nevyhovuje žiadny zo štandardných spôsobov radenia, môžete si vytvoriť pre každú kategóriu vlastný, stačí si ju zvoliť vo filtri. Poradie produktu zmeníte tak, že ho uchopíte myšou (ako ikonku vo Vašom operačnom systéme) a presuniete ho na požadovanú pozíciu. Po dokončení je potrebné kliknúť na tlačidlo Uložiť v spodnej časti zoznamu.

 Filtrovanie podľa kategórie v zozname produktov

 

Ak Vám takéto presúvanie nefunguje, zrejme máte vypnutú funkciu Nastavenia -> Konfigurácia -> Nastavenie skladu -> Skryť prepisovanie počtu produktov na sklade zo zoznamu produktov. Je ju teda potrebné aktivovať.


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU