0 ks 0.00 €

Newsletter

 

Je jeden z najsilnejších marketingových nástrojov. Slúži na informovanie zákazníkov. Informácia môže byť  zákazníkovi podaná buď v textovej alebo obrázkovej forme.

 

 Pri textovej informácií môžete zákazníkovi poslať klasický reklamný text, do ktorého viete pomocou editora  pridať obrázky.

 

U grafického newslettera dostane zákazník na mail graficky spracovaný mail s pozadím, informáciami  vpísanými cez editor a produktmi, ktoré majú zaškrtnuté zasielať ako newsletter.

 

*odberaľ newsletteru musí povoliť zobrazovanie obrázkov

 

 

Pre motiváciu zákazníkov registrovať sa  do newsletteru je v administrácií –  nastavenia – konfigurácia – záložka  základné nastavenia možnosť nastaviť %

zľavy za registráciu. Ak budete využívať  aj túto formu marketingu, myslite na túto

zľavu pri cenotvorbe. Informáciu o zľave  zreteľne uveďte napríklad do reklamného bannera. Získate takto rýchlo kvalitný  zoznam ľudí zo záujmom o odber Vášho  reklamného newsletteru.

 

Pre zvýraznenie registrácie do newsletteru je možné v rovnakej záložke /základné nastavenia/ nastaviť čas  po akom užívateľovi vyskočí pop up okno z možnosťou zaregistrovať sa do newsletteru. Toto okno sa  užívateľovi zobrazí na stránke iba raz. Potom ho už nevyrušuje pri prezeraní ponuky.

 

 

Odosielanie newsletteru

 

Typ šablóny definuje či sa jedná o klasický /textový/ newsletter, alebo  grafický /s pozadím  a vybranými produktmi/  

 

Do správy nad a správy pod si môžete napísať text newsletteru. Pri grafickom newsletteri sa produkty  zobrazia v strede medzi textami. Pokiaľ nechcete pridávať žiadne texty, nechajte okná prázdne.

 

Pre univerzálnosť vytvárania pútavých newsletterov je možné pridať do newsletteru aj obrázok z počítača,  alebo url adresy

 

Pokiaľ si chcete skontrolovať správnosť newsletteru ešte pred odoslaním všetkým zákazníkom, máte  možnosť poslať ho na svoju adresu -  „Poslať na adresu“

Na konci newsletteru nájdete zoznam užívateľov prihlásených na odber noviniek. Ak chcete pridať nového  užívateľa ručne, kliknete na „Pridať e-mail“.


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU