0 ks 0.00 €

Už v základe najvyššia verzia systému eshopu a už za 55 € / mesačne.... Samozrejme responzívna, ktorá sa prispôsoby tabletu či mobilu.

 

Ako chcete uspieť, ak nebudete mať všetky potrebné možnosti na prerazenie? U konkurencie platíte iba za to čo využívate. Nižke vstupné poplatky, ale keď sa už zamotáte do tej funkcií na vyskladanie zistíte, že ak chcete mať kvalitný eshop, ktorý bude mať rôzne vstupne kanály pre zákazníkov zaplatie oveľa viac, ako pár eur mesačne.  My Vám chceme už na začiatku dať funkcionalitu, ktorá Vám bude pomáhať vybudovať Váš e-shop na skutočný biznis plán niele na Slovensku a to za 55 € mesačne. Neskoršia výmena systému sa veľmi neodporúča a preto treba začať kvalitne už na začiatku. Úspešná konkrurencia už kvalitný system najskôr má, preto ak chcete začínať v rozbehnutej dobe musite ísť nato rozumne a s kvalitným systémom, ideálne lepším ako ma konkurencia s čoho budete čerpať konkurenčnú výhodu.

 

Ak si pozriete náš systém zistíte, že ma kvalitné url adresy a možnosť vyplňať všetky dôležité tágy pre google k čomu Vám aj poskytneme návody. Systém posiela strukturované údaje, ma kanonizované url adresy v stránkovaní, možnosť presmerovať neexistujúce URL adresy napríklad po zmene názvu kategórie, alebo vypnutí produktu. Systém spľňa všetky moderné prvky pre umistnenie na popredných pozíciach. Tie sa samozrejme musia v prípade silne konkurenčných slov ďalej budovať k čomu Vám tiež poskytneme návod.

 

Vrámci systému viete ľahko cez administráciu spravovať kategórie, pridávať nové produkty buď cez administráciu, alebo vyklikať importy, vďaka ktorým nahráte hromadne produkty z excelovskej tabulky.

 

Správa objednávok je možná formou statusov, vďaka ktorým máte prehľad v objednávkach a zároveň tieto statusy za Vás informujú zákazníkov buď mailom, alebo sms o postupe vo vybavovaní ich objednávky. Systém obsahuje fakturačný modul vďaka ktorému hromadne vystavíte a vytlačíte faktúry a ostatné potrebné doklady ku vedeniu účtovníctva. Obsahuje tiež exporty pre viacero druhov účtovníctiev a vieme dorobiť export aj na mieru.

 

Pri vybavovaní objednávky nič nevypisujete ručne, systém obsahuje exporty pre všetky Slovenské kurierske spoločnosti a Slovensku poštu.

 

Pre získanie zákazníkov viete používať viacero kanálov, jeden z nich sú porovnávače cien. Systém obsahuje export pre všetky známejšie Slovenské porovnávače cien a možnosť doplniť nové porovnávače, ktoré vzniknú.

 

Ak už budete mať zákazníka na stránke, viete ho osloviť jednou z troch chatovacích služieb, kde je možné jednoducho nastaviť krytéria pre začatie automatického chatu - napríklad zákazník, ktorý je na stránke viac ako 4 mín...

 

Taktiež viete nastaviť zaslanie zľavového kupónu z jednorázovou zľavou za prihlásenie sa na odber noviniek. Jednak týmto kupónom vzniká vyššia šanca na nákup a zároveň viete zákazníka osloviť do buducnosti z novinkami a to formou html maily, ktorý obsahuje hlavičku Vášho eshopu a vami vybrané produkty a preklik priamo do ich detailov.

 

Pre vyššie nákupu viete zákazníkovi nastaviť cenové hladiny za prekročenie ktorých získa ďalšiu zľavu.

 

Z marketingových prvkov by sme určite vypichli prepojenie na google tag manažér, facebook pixel id pre facebook remarketing vďaka ktorým viem znova prostredníctvom reklám uputávať návštevníkov už na ten tovar o ktorý sa u Vás zaujímali.

 

Eshop obsahuje aj prvky pre pohodlie Vašich zákazníkov, ako je ReCaptcha "Nie som robot" od google, vďaka ktorej nemusí už zákazník v prípade formulárov opisovať zložitý kód. Takiež ma Váš zákazník  priamo v detaily možnosť vložiť produkt do porovnávača produktov alebo si vrátiť sa prekliknúť do posledných pozeraných produktov. 

 

Systém spúštame na vlastnom virtuálnom servery z vlastnou IP adresou na rýchlych ssd diskoch vďaka čomu su projekty od nás skutočne svižné. V prípade vyššej záťaže vieme zvýšiť výkon servera podľa požiadaviek projektu.

 

Funkcií je skutočne veľa, v tomto článku sme sa vypichli tie dôležitejšie. Určite však oceníte aj iné vychytávky ako je duálny strom pre heuréku, ktorá potom vie ľahšie zaradiť Vaše produkty do ich kategórií, inteligentný košík a veľa iných. Ich zoznam si môžete pozrieť na stránke http://webroyal.sk/tvorba-eshopu-cennik.php

 

Ako firma sa špecializujeme na tvorbu e-shopov už 14 rokov. Počas týchto 14 rokov sme spoznávali trh a napísali 2 verzie systémov pre e-shopy. Keďže chceme byť ďalej úspešnou firmou máme neustálí vývoj a formujeme e-shop tak, aby bol vždy moderný a prinášal kompletnú potrebnú funkčnosť.

 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU